Manisa CBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi 315 Mezun Verdi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Manisa CBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi 315 Mezun Verdi

Bu haber 04 Temmuz 2022 - 23:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Hasan Ferdi Teknoloji Fakültesinde 2021-2022 Eğitim- Öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Fakülte bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine, İlçe Kaymakam Refiki Özgü ÖZEN, Belediye Başkanı Çetin AKIN, Rektör Yrd. Prof. Dr. Mustafa Kazaz, Dekan Prof. Dr. Nevzat Onat, Dekan Yrd. Doç. Dr. Kıvanç Başaran, Dekan Yrd. Doç. Dr. İbrahim Soykök  ilçe protokolü, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Öğretim Elemanları, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
Fakülte Dekanı Prof. Dr. Nevzat ONAT, yakın zamanda ebediyete irtihal eden Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt KARAÇOR ‘u rahmetle andıklarını ifade ettikleri konuşmasında, Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi olarak 6. dönem mezunlarını uğurladıklarını belirterek, her yıl olduğu gibi bu yıl da 315 genç, çalışkan ve dinamik mühendisi ülkemize kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşadığını dile getirdi.
Mezuniyet töreninde konuşan Rektör Yrd. Prof. Dr. Mustafa KAZAZ ise, 2013 yılında faaliyete geçen Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesinin ulusal ve uluslararası başarıları ile gurur duyduklarını, Rektör Prof. Dr. Ahmet ATAÇ ve tüm üniversite yönetimi adına özellikle dile getirmek istediğini ifade etti.

Mezuniyet Töreni programı, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.

Kaynak: Haber Merkezi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.