Başkan Ergün Sarıgöl’de « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Ergün Sarıgöl’de

Bu haber 01 Temmuz 2022 - 22:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Arıkan tarafından Kaymakamlık önünde karşılanan Başkan Ergün, ilçe sakinleriyle buluşmanın mutluluğunu paylaştı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, haftanın son mesai günü Sarıgöl ilçesini ziyaret etti. Gün boyu ilçede çeşitli temaslarda bulunacak olan Başkan Ergün, programına Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan’ı ziyaretle başladı. Başkan Ergün, kaymakamlık binası önünde kendini karşılayan Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP İl Başkanı Murat Öner, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Başkan Danışmanları, MHP İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Erol Yılmaz, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç, Belediye Meclis Üyeleri, oda ve dernek başkanları, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla tek tek selamlaştı.

Kaymakamdan Başkan Ergün’e Teşekkür

İlçeye gerçekleştirilen çalışmalar nedeniyle memnuniyetini paylaşan Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan, “İlçemize şeref verdiniz. Pandemi nedeniyle bir süredir karşılıklı ziyaretleri gerçekleştiremiyorduk. Bu anlamda ilçemiz için Manisa’mız için verdiğiniz katkılar için teşekkür ediyorum. İlçe belediye başkanımızın da çalışmalarıyla yapısal anlamda ilçemizde bir sorun bulunmuyor. Hem Kaymakamlığım hem de ilçe sakinlerimiz adına çalışmalarınız nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ergün Mutluluğunu Paylaştı

Sarıgöl’de bulunmaktan ve ilçe sakinleriyle buluşacağı için mutluluğunu dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Sarıgöl ilçemiz Büyükşehir olduktan sonra hizmetlerimizin ilk başladığı ilçelerden. Bugün de burada ilçe sakinlerimizle buluşacağız, kelter desteği gerçekleştireceğiz. Verimli bir program olacağını düşünüyorum” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Ergün, Arıkan’a, Büyükşehir Belediyesi desteğiyle Manisa Celal Bayar Üniversitesi akademisyenlerinin hazırladığı ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitap serisini ve fincan takımı hediye etti. Ziyaret, Kaymakamlık önünde hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.