Başkan Ergün, Sarıgöl Esnafına Hayırlı İşler Diledi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Ergün, Sarıgöl Esnafına Hayırlı İşler Diledi

Bu haber 01 Temmuz 2022 - 22:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Esnaf ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Ergün ve Başkan Selçuk, esnafa hayırlı işler ve hayırlı Cuma’lar diledi, sohbet etti.

Günün erken saatlerinde Sarıgöl programına başlayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyareti programında esnaf ziyareti de gerçekleştirdi. Başkan Ergün’e, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP İl Başkanı Murat Öner, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Başkan Danışmanları, MHP İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Demirci, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Pazar Yapan Vatandaşları da Selamladı

Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayıp Şehit Esin Akay Caddesi güzergahında esnafla selamlaşan ve vatandaşla sohbet eden Başkan Ergün’e ilçe sakinleri büyük ilgi gösterdi. Başkan Ergün’e hizmet ve yatırımları için ilçe sakinleri teşekkür ederken Başkan Ergün de, aynı aşk ve heyecanla hizmetlilerinin devam edeceğini vurguladı. Esnaf ziyareti sırasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektiren Başkan Ergün, Sarıgöl Perşembe Pazarı’nda alışveriş yapan vatandaşları da selamladı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.