Menfez İmalatlarıyla Dere Yatakları Güvenli Hale Geliyor « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Menfez İmalatlarıyla Dere Yatakları Güvenli Hale Geliyor

Bu haber 30 Haziran 2022 - 0:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mahalle Muhtarı Abdil Sevim, “Şahsım ve mahalle sakinleri adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum. Başkanımızdan Allah bin kere razı olsun” dedi.

Yol geçişlerini güvenli hale getirmek için dört bir koldan çalışan Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Gördes’teki menfez imalatlarına Malkoca Mahallesi ile devam etti. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışma ile asfalt yolda aşırı yağışlarda yaşanan su birikintisi sorunu yapılan çalışma ile giderildi. Çalışmayı, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Hüseyin Yılmaz, MASKİ İlçe Şefi Türker Kesici de Mahalle Muhtarı Abdil Sevim ile birlikte yerinde inceledi.

“Çok güzel bir iş yapıldı”

Mahalle Muhtarı Abdil Sevim, “Çalışmadan memnunuz. Çok güzel bir iş yapıldı. Yol asfalt olduğu için dere yatağından taşan su yola çıkıyordu. Mahalle sakinleri de çalışmadan çok memnun kaldı. Şahsım ve mahalle sakinleri adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum. Başkanımızdan Allah bin kere razı olsun” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.