Kırcaalili Konuklar, Kültür Turunda « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Kırcaalili Konuklar, Kültür Turunda

Bu haber 23 Haziran 2022 - 21:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akşam programında Cafe 236’da gerçekleştirilen protokol yemeğine Manisa Büyükşehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Daire Başkanları Ergün Aksoy ve Fırat Özcan da katıldı.

Avrupa Birliği’nin hibe desteği ile yürütülen ve Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turizm Geliştirme Kooperatifi ile Ömer Lütfi Kültür Derneği işbirliğinde yürütülen ‘Kültür Sınır Tanımaz’ projesi kapsamında kültürel temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya gelen Kırcaali heyeti, Salihli ilçesinde kültürel gezi yaptı. Heyet, Salihli’de Sart Harabeleri ve Kurşunlu Kaplıcalarını ziyaret etti. Gezi Sorumlusu Mehmet Şahin, Kırcaalili konuklara Salihli’deki kültürel miras hakkında bilgilendirmede bulundu. Salihli’de yapılan gezinin ardından heyet akşam yemeğinde bir araya geldi.

Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldiler

Cafe 236’da düzenlenen protokol yemeğine Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi ve Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, OBASYA Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Pala ve yönetimi, Kültür Bakanlığı Proje İzleme temsilcileri, Manisa CBÜ Botanik Anabilim Dalı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ersin Minareci, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya, Manisa Balkanlar Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Altan Hafızismailoğlu, Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Çelik, Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mustafa Tire, İş İnsanı Mustafa Kader, proje ilgilileri ve konuklar katıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi temsilcileri konuklarla tek tek yakından ilgilendi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.