Kırsal Mahallelerden Başkan Dutlulu’ya sevgi seli « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Kırsal Mahallelerden Başkan Dutlulu’ya sevgi seli

Bu haber 28 Ocak 2022 - 21:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kırsal Mahallelerden Başkan Dutlulu’ya sevgi seli

28.01.2022

Kırsal Mahallelerden Başkan Dutlulu’ya sevgi seli

Kırsal Mahallelerden Başkan Dutlulu’ya sevgi seli

Kırsal mahalle ziyaretlerine devam eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Erdelli, Sindelli, Işıkköy ve Sakarkaya mahallelerinde halkın sevgisiyle karşılandı.

Mahalle halkıyla sohbet eden Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yapılan hizmetleri yerinde incelerken vatandaşların taleplerini de dinleyerek çözümleri birlikte konuştu. 

Seçimden seçime köyleri ziyaret eden belediye başkanlarının aksine, sürekli halkın içinde olduğundan dolayı vatandaşlar tarafından takdir edilen ve saygıyla karşılanan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, vatandaşlarla yaptığı sohbette tüm güçleriyle Akhisar hizmet etmek için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Dutlulu yaptığı açıklamada, “Cuma namazımızı Işıkköy Mahallemizde kıldıktan sonra muhtarımız ve halkımız ile bir araya gelerek hem sohbet ettik hem de taleplerini dinledik. Hemen ardından Sakarkaya, Erdelli ve Sindelli mahallemizde halkımızın çay sohbetine ortak olduk. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalardan bahsederek, muhtarlarımızın ve mahalle halkımızın taleplerini dinledik ve çözümleri birlikte konuştuk. Halkımız ile iç içe olmaya devam edeceğiz. Güler yüzleri, misafirperverlikleri ve keyifli sohbetleri için kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAF GALERİSİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.