Başkan Ergün, Kamu Baş Denetçisi Malkoç’u Ağırladı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Ergün, Kamu Baş Denetçisi Malkoç’u Ağırladı

Bu haber 26 Ocak 2022 - 20:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Ergün, Malkoç’u Manisa’da ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade etti. Ombudsman Şeref Malkoç da, Başkan Ergün’e çalışmalarında kolaylık, yeni hizmet binasının da hayırlı olmasını diledi.

Ombudsman Halkla Buluşuyor’ etkinlikleri kapsamında Manisa’ya gelen Kamu Baş Denetçisi Şeref Malkoç, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Kamu Baş Denetçiliği Genel Sekreteri Mehmet Sarı ve kamu denetçileri ile birlikte Büyükşehir Belediyesine ziyarette bulunan Malkoç’u Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Genel Sekreter Yardımcıları ve MASKİ Genel Müdür Yardımcıları ile birlikte karşılayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Malkoç’u Manisa’da ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Yeni Hizmet Binasının Hayırlı Olmasını Diledi

Yaklaşık 9 aydır Manisa Büyükşehir Belediyesinin yeni binasında Manisalılara hizmet verdiklerini belirten Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Ergün’e çalışmalarında kolaylık ve yeni hizmet binasının da hayırlı olmasını dileyen Kamu Baş Denetçisi Şeref Malkoç da, Manisa’nın bulunduğu konum itibariyle şanslı bir şehir olduğunu, gelişmiş sanayisi ve tarımıyla ülkemizin önemli illeri arasında yer aldığını belirtti.

Ziyaret, Hediyeleşme İle Son Buldu

Ziyaret sonunda Başkan Ergün, Kamu Baş Denetçisi Malkoç’a ziyaret anısına Manisa bezinden yapılmış ve çerçeveletilmiş temsili kaftan, içerisinde Mesir Macunu ürünlerinin yer aldığı çanta ve Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 32 akademisyen tarafından hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik eserden armağan etti. Malkoç da, Başkan Ergün’e Kamu Baş Denetçiliği yayınlarından kitap ve kravat hediye etti. Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.