Turgutlu Belediyesi Ekipleri Karla Mücadele İçin Görev Başında « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgutlu Belediyesi Ekipleri Karla Mücadele İçin Görev Başında

Bu haber 18 Ocak 2022 - 23:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin yüksek kesimlerinde etkisini gösteren ani kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi amacıyla yol açma ve kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yoğun kar yağışının ardından Baktırlı ve Karaoluk Mahallelerinde ulaşımın sağlıklı işleyebilmesi amacıyla kapanan yollara müdahale ederek olumsuzlukların önüne geçti.
Karda mahsur kalan öğrencilerin imdadına belediye ekipleri yetişti
Kırsal mahallerde etkili olan yoğun kar yağışı Baktırlı Mahallesinde ulaşımın bir süre aksamasına ve öğrenci servisinin yolda kalmasına sebep olurken Turgutlu Belediyesi ekiplerinin başarılı müdahalesi sonucunda öğrenci servisi kurtarıldı. Teyakkuz halinde olan ekipler ihtiyaç duyulan bölgelerde çalışmalarına devam ediyor. Olası bir acil durumda vatandaşlar 0552 105 45 45 numaralı Belediye Whatsapp Hattından iletişime geçebilir.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Kentimizin yüksek kesimlerinde etkisini gösteren kar yağışı ile birlikte ekiplerimiz Karaoluk ve Baktırlı Mahallelerimizde karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Etkili olan kar yağışı nedeniyle yolda kalan öğrenci servisi ekiplerimizce kurtarıldı. Oluşabilecek olumsuz hava koşullarında vatandaşlarımızın daha dikkatli ve tedbirli olmalarını önemle rica ediyorum. Olası bir acil durumda belediyemizin 0552 105 45 45 numaralı Whatsapp Hattına ulaşabilirsiniz” dedi.
 

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.