Turgutlu Belediyesinden 2000 m2’lik Parke Çalışması « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgutlu Belediyesinden 2000 m2’lik Parke Çalışması

Bu haber 03 Aralık 2021 - 20:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ergenekon Mahallesi İlker, Osman Sümer ve Ethem Kaya Sokaklarında yürütülen yol yenileme çalışmaları doğrultusunda bordür taşı döşemesinin tamamlanmasının ardından parke taşı döşeme çalışmalarına başlandı. Ekiplerin büyük bir titizlikle sürdürdüğü çalışmalar sonucunda toplamda 2000 m2’lik parke taşı döşenmiş olacak.

Kentin pek çok noktasında boyama ve çim ara ekim çalışmalarını gerçekleştirmeyi sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda Selvilitepe Mahallesi Irmak Sokakta yer alan çocuk oyun grubu boyama ve Huzurevi bahçesine çim ara ekimi tamamladı. Seyirtepe Park Alanı’nda yer alan ve vatandaşlar tarafından sıklıkla kullanılan spor aletlerinin boyama çalışmaları da yine Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yapıldı. Bir yandan kent genelinde okulların boyama çalışmalarını da yürüten ekipler, Senem Aka Anadolu Lisesinin ardından Niyazi Üzmez Anadolu Lisesinin dış cephe boyama çalışmalarına devam ediyor.

Turgutlu Belediyesi ekiplerinin kent genelinde yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Ekiplerimiz tarafından belirlenen program dahilinde gerekli tüm çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kentimizi adım adım yeniliyor, daha güzel ve daha yaşanılabilir bir ortam sağlıyoruz. Turgutlu’muz için canla başla çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.