Turgutlu Şoförler Odası Başkanlığı İçin Ali Terzi Adaylığını Açıkladı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgutlu Şoförler Odası Başkanlığı İçin Ali Terzi Adaylığını Açıkladı

Bu haber 27 Kasım 2021 - 23:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu’da seyahat acentası işletmecisi Ali Terzi, Ortapark restoranda gazetecilerle biraraya gelerek, 9 Ocak’ta yapılacak olan Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Ali Terzi, gazetecilere yaptığı açıklamada, Mental yorgunluk olduğunu hissettikleri yöneticilerin Turgutlu Şoför esnafına faydalı olabileceğine olan inançlarını yitirdikleri ve şoför esnafının hayatını nasıl kolaylaştırmak için aday olduğunu söyledi.

Turgutlu’da uzun yıllardır şoförlük, yazanecilik, yöneticilik yaptığını ve şuan seyahat acentası şirket sahibi olarak çalışmasını sürdürdüğünü belirtenn Ali Terzi, şunları söyledi:

“Sevgili Meslaktaşlarım, Ben ALİ TERZİ 1979 Turgutlu doğdum, 43 yaşında Evli 2 Çocuk Babasıyım.

Çocuk yaşda muavinlik yaparak girdiğim bu Sektörde, Soförlük, Yazanecilik ve Yöneticilik   Yaptıktan Sonra Kendi arabamı alarak Personel taşımacılığına adım attım !

Bugün Personel taşımacılığının yanı Sıra, Yolcu taşımacılığı, Turizm taşımacılığı , ve Nihayetinde Seyahat Acentası Olarak Siz Turgutlululara Hizmet vermekteyim  !

Sektörümüzün ve Mesleğimizin Bütün Sorunlarına Vakıfım, Bilincindeyim 

Geçmiş Dönemde her nekadar hiçbir kurumda Görev Almamama rağmen Soför esnafının Sorunlarını Kendime Bir GÖREV ADLEDİP ciddi mücadeleler verdim !

Yakın çalışma Arkadaşlarım buna şahittir !

Bugüne kadar Soför Camiası Adına taş Üstüne taş Koyandan ALLAH razı Olsun ,  burada bir behis yok ama bu bir Bayrak yarışıdır !

Mental yorgunluk olduğunu hissttiğimiz Yöneticilerin Turgutlu Soför Esnafına Faydalı Olabileceğine inancımızı Yitirdik !

O yüzden Genç, Dinamik,Donanımlı, Sektörün   Tüm Sorunlarına Vakıf bir Kardeşiniz Olarak İfade ediyorum BU DÖNEM OYLARINIZA TALİBİM !

Beraber Yönetelim Odayı , 

Turgutlu Soförler Cemiyetini  Nasıl ayağa Kaldırabiliriz !

Soför Esnafının Hayatını Nasıl Kolaylaştırırız bunun Mücadelesini Beraber verelim !

Birlikte Yapalım !”

Kaynak: Kamil TEKMEN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.