Turgutlu Belediye Başkan Yardımcılarından Ova Yollarında İnceleme « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcılarından Ova Yollarında İnceleme

Bu haber 17 Kasım 2021 - 22:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Yardımcıları ayrıca bugünkü müsabaka öncesinde Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ile bir araya geldi.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından asfaltlama çalışmalarına devam ediliyor. Ova yollarında sürdürülen çalışmalar doğrultusunda 7. Mıntıka Mevkisinde 20 bin m2’lik asfalt sathi kaplaması gerçekleştiriliyor. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser de asfalt sathi kaplama çalışmalarını yerinde incelediler, çalışmaların son durumu hakkında ekiplerden bilgi aldılar.

Başkan Yardımcıları, Kadın Basketbol Takımı ile bir araya geldi

Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser, 7. Mıntıka Mevkisindeki incelemelerinin ardından Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı teknik ekibi ve oyuncularıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Başkan Yardımcıları, bugün rakibi Botaş Gelişim Takımını evinde konuk edecek olan Kadın Basketbol Takımına başarı dileklerini ilettiler.

Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından 7. Mıntıka Mevkisinde 20 bin m2’lik asfalt sathi kaplama çalışması yürütülüyor. Çalışmaların son durumunu yakından takip etmek için 7. Mıntıka Mevkisine giderek ekiplerimizden bilgi aldık. Asfaltlama çalışmalarımızı incelememizin ardından rakibi Botaş Gelişim Takımı ile oynayacağı maç öncesinde Yemen Kahvesi’nin düzenlediği kahvaltı organizasyonunda Kadın Basketbol Takımımız ile bir araya geldik. Takımımıza bugünkü karşılaşmasında başarılar diliyor, kahvaltı organizasyonuna ev sahipliği yapan Yemen Kahvesi’ne teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.