ŞATO Kültür Salonu Hizmete Açıldı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

ŞATO Kültür Salonu Hizmete Açıldı

Bu haber 15 Temmuz 2020 - 15:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

banner43

Turgutlu Şehit Tayyip Olçok Ortaokulu‘na okul aile birliği ve hayırsever Hürrem İnanç‘ın katkılarıyla kazandırılan Kültür Salonunun açılışı yapıldı.
    Okul Müdürü Halil Işık, okul idaresi, öğretmenler ve hayırsever Hürrem İnanç’ın katılımı ile yapılan    açılışta, okul müdürü Işık tarafından, hayırsever İnanç’a plaket verildi.
    ŞATO Müdürü Halil Işık “önümüzdeki günlerde tayin olduğun yeni okulumuzda hizmete başlayacağım. Okulumuzdan ayrılmadan önce hayırseverimiz ve okul ailebirliğimizin katkılarıyla okulumuza kazandırdığımız salonun açılışını yapmak nasip oldu. Yarınlarımızın umudu sevgili öğrencilerimizin Kovid-19 sebebiyle eğitimlerini evde geçirdikleri süreçte, onların okullarına döndüklerinde, kitap okuyabilecekleri, ders çalışabilecekleri, test çözebilecekleri, zeka oyunları oynayabilecekleri, öğretmenleriyle, arkadaşlarıyla, aileleriyle oturup sohbet edebilecekleri Kültür Salonumuzun açılışını yaptık. Biz bu kültür merkezinin hazırlanmasında çok emek verdik. Çevremizden, Ailebirliğimizden, velilerimizden destek aldık. Müdür yardımcılarım Hasan Sarıçam’ın, Kadir Karabacak’ın ve Eğitim gönüllüsü, değerli hayırseverimiz Hürrem İnanç  katkıları, desteği, heyacanı muhteşemdi. Onlara ayrıca kocaman teşekkür ederim. Allah razı olsun” dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.