MASKİ Personeline Sıfır Atık Eğitimi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

MASKİ Personeline Sıfır Atık Eğitimi

Bu haber 14 Kasım 2019 - 22:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında, bünyesinde görevli kat hizmetleri personeline eğitim düzenleyerek bilgilendirmelerde bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi(MASKİ) Genel Müdürlüğü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamındaki çalışmalarını sürdürüyor. Projenin başarıyla uygulanması amacıyla Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, kat hizmetlerinde görev yapan çalışanlara yönelik bir eğitim gerçekleştirdi. Hazırlanan slaytlar eşliğinde ilgili personele Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yürütülen proje detayları ve uygulama yolları hakkında bilgilendirmelerde bulunularak, çevreci atık yönetimiyle ilgili sunumlar yapıldı.

“Çevre dostu hizmet anlayışı ile çalışıyoruz”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, projenin her etabını yakından takip ettiklerini ifade ederek, “Kurumumuzda Sıfır Atık Projesi’nin en doğru ve etkili biçimde uygulanması adına iç birim faaliyetlerimiz devam ediyor. İlgili personelimize de bu konuda gerekli yönlendirme ve bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz. Daha temiz bir gelecek için çevre dostu hizmet anlayışı ile, gerek kurum içerisinde gerekse Manisamızın 17 ilçesi genelinde çalışmalarımız sürecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.