Gökçealan’da Kiraz Alım Yeri Tamamlandı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Gökçealan’da Kiraz Alım Yeri Tamamlandı

Bu haber 14 Kasım 2019 - 22:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Merkeze uzak mahallerin beklentilerini karşılamak  adına, mahalle sakinlerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarına devam eden Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda Ayvacık Mahallesine bağlı Gökçealan Mevkii’nde  kiraz alım yerini kısa sürede tamamladı.

Mahallelerin ihtiyaçlarını giderme adına çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Ayvacık Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın taleplerine istinaden, mahallemizin ihtiyacı olan kiraz alım merkezini tamamlayarak çiftçilerimizin kullanımına sunduk’’ dedi.

Kırsal mahallelerin gelişmesinde önemli rol üstlenen Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda Ayvacık Mahallesinin Gökçealan Mevkii’nde kısa bir süre önce çalışmalarına başlanan kiraz alım merkezini tamamladı. Kiraz alım merkezinin çiftçilerin kullanımına sunduklarını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak mahallelerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce Ayvacık Mahallemizin ihtiyacı olan kiraz alım merkezinin yapımını tamamladık ve çiftçi kardeşlerimizin kullanıma sunduk. Çalışmanın mahallemizdeki tüm hemşerilerimiz için hayırlı olmasını diliyor, önümüzdeki hasat mevsiminde çiftçilerimize hayırlı ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

Ayvacık Mahalle Muhtarı Adem Acar; yapılan çalışmalardan ve kırsal mahallelere getirilen hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Çetin Akın’a teşekkür ettiğini dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.