MASKİ’de Abonelere Daha Kaliteli Hizmet ve Etkin Su Yönetimi Görüşüldü « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

MASKİ’de Abonelere Daha Kaliteli Hizmet ve Etkin Su Yönetimi Görüşüldü

Bu haber 12 Kasım 2019 - 21:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, 17 ilçede görev yapan abone işleri sorumluları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, abonelik işlemlerinin daha kaliteli ve hızlı yapılabilmesi ile kayıp kaçak suyun önlenmesi konusunda istişarelerde bulunuldu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü vatandaşların memnuniyetini arttırmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, 17 ilçede görev yapan abone işleri sorumluları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, il genelindeki abonelik işlemlerini hızlandırmak ve kayıp kaçak suyun önlenmesi konularında istişarelerde bulunuldu. Daire Başkanı Talip Akbaş, ilçelerde görev yapan abone sorumlularından saha çalışmaları hakkında bilgi aldı.

“17 ilçede koordinasyonu üst seviyede tutuyoruz”

Abonelik işlemlerinin 17 ilçede de sorunsuz işlemesi için sürekli koordinasyon halinde olunması gerektiğini belirten Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “İl genelinde yürütülen abonelik işlemlerinin daha kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılması amacıyla 17 ilçede görev yapan abone işleri sorumlularımızla bir araya geldik. Saha çalışmaları hakkında bilgi aldık. Kayıp kaçak suyun önlenmesi konusunda da sorumlularımıza gerekli talimatları verdik. Sürekli iletişim halinde kalarak koordinasyonu en üst seviyede tutma gayreti içindeyiz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti ulaştırmak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.