“Cumhuriyet İçin Pedalla” 3 Kasım’da « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

“Cumhuriyet İçin Pedalla” 3 Kasım’da

Bu haber 27 Ekim 2019 - 21:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediyesi, Alphard Çarşı AVM ve Ege Umut Hastanesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Cumhuriyet İçin Pedalla” etkinliği 3 Kasım’da saat 10.00’da başlayacak.

Cumhuriyetin 96. yılı Turgutlu’da çok özel etkinliklerle kutlanılacak. Turgutlu Belediyesi, Alphard Çarşı AVM ve Ege Umut Hastanesi’nin ortaklaşa düzenlediği Cumhuriyet İçin Pedalla etkinliği 3 Kasım saat 10.00’da Alphard Çarşı AVM’de başlayacak, parkur aynı noktada son bulacak.

Parkur: Alphard Çarşı AVM(Başlangıç), Pekdemir AVM, Ergenekon Mahallesi Fatih Caddesi (Saat Kulesi), Yedieylül Yolu, Şehitler Yolu, Mercan Sokak, Atatürk Bulvarı (Dutlu Yol), Simge Sokak, Gar Sokak (Ege Umut Hastanesi), Alankuyu Sokak, Kervanyolu, Eski Manisa Yolu, Cumhuriyet Caddesi, Belediye Binası, Atatürk Bulvarı, Çamlıca Yolu (Kız Meslek Lisesi), Kervanyolu, Seyfi Demirsoy Yolu, Atatürk Bulvarı, Ankara Asfaltı, Alphard Çarşı AVM (Bitiş).

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz ile birlikte etkinlikte yer alacağını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Cumhuriyetimizin 96. yılını Turgutlu’da çok özel etkinliklerle kutluyoruz. Fotoğraflarla Turgutlu’da Bayram Kutlamaları, resmi törenler, Cumhuriyet Korteji, Cumhuriyet konseri gibi bu anlamlı günü çok güzel etkinliklerle kutlayacağız. 3 Kasım’da da Cumhuriyet İçin Pedalla etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Kaymakamımız Ali Yılmaz ile birlikte biz de etkinlikte olacağız. Tüm bisiklet severleri bu etkinlikte birlikte olmaya davet ediyorum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.