Yuntdağı’ndaki Grup Yollarına Büyükşehir El Attı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Yuntdağı’ndaki Grup Yollarına Büyükşehir El Attı

Bu haber 25 Ekim 2019 - 11:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il merkezi ve ilçelerdeki yol yapım çalışmalarında sona yaklaşırken, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekipleri Yunusemre ilçesi Yuntdağı bölgesinde birçok mahalleye ulaşımı sağlayan grup yollarında yol yapım çalışması başlattı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il merkezi ve ilçelerdeki yol yapım çalışmalarında sona yaklaşırken, program dahilindeki noktalarda da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yunusemre ilçesi Yuntdağı bölgesindeki Pelitalan Mahallesi ve çevresinde bulunan grup yollarında yapılacak olan yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılacak çalışma hakkında bilgi alan ve çalışan personele kolay gelsin dileklerini ileten Ali Öztozlu, çevredeki mahallelerde de incelemelerde bulundu. Ali Öztozlu’yu Yuntdağı incelemesi sırasında Davutlar Mahallesi Muhtarı Arif Gerçek karşıladı. Davutlar Mahalle Muhtarı Gerçek ile birlikte Pelitalan Mahallesi’ne geçen Ali Öztozlu, burada çevre mahalle muhtarları Karahüseyinli Mahalle Muhtarı Bayram İşlek, Karaveliler Mahalle Muhtarı Osman Akakan, Örencik Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Şavran ve Pelitalan Mahalle Muhtarı Arif Şenocak ile bir araya geldi. Yapılacak olan yol çalışması hakkında bilgilendirmede bulunan Ali Öztozlu, yolun hafta sonuna tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

Çevre Yollarda İncelemelerde Bulundu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Pelitalan’daki mahalle muhtarları ile yaptığı sohbetin ardından muhtarlar ile birlikte mahalleleri birbirine bağlayan grup yollarında incelemelerde bulundu. Yollar hakkında muhtarlardan bilgi alan Öztozlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yol yapım işlerini belirli bir programa aldıklarını belirterek, en kısa sürede yolların yapım ve onarım işlerinin tamamlanacağını kaydetti.

MASKİ Ekiplerine Kolaylık Diledi

Ali Öztozlu, yaptığı incelemeler sırasında Pelitalan Mahallesi’nde çalışmalarını sürdüren MASKİ ekiplerinin de yanına giderek kolay gelsin dileklerini iletti. Yapılan çalışma hakkında bilgi alan Öztozlu, ekiplere çalışmalarında kolaylıklar dileyerek, inceleme gezisini sonlandırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.