Kuşlar’da İçme Suyu Hattı İhtiyacı Giderildi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Kuşlar’da İçme Suyu Hattı İhtiyacı Giderildi

Bu haber 23 Ekim 2019 - 20:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Kuşlar Mahallesinde içme suyu şebeke hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Mehmet Yaşar, mahallelerinde yürütülen çalışmalar için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelerde ortaya çıkan altyapı ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Bu kapsamda, Turgutlu’nun Kuşlar Mahallesinde içme suyu şebeke hattı döşeme çalışması gerçekleştirildi. Çalışma ile mahallede sonradan inşa edilen evlere de içme suyu temin edildi. Mahalle sakinleri yapılan çalışma için MASKİ’ye teşekkür etti.

“Mahallemiz adına önemli bir hizmetti”

Mahalle Muhtarı Mehmet Yaşar, “MASKİ’den memnunuz. Mahallemizde yaşanan herhangi bir probleme kısa sürede müdahalede bulunuluyor. Mahallemizde ortaya çıkan içme suyu şebeke hattı ihtiyacına da çözüm üretildi. Mahallemiz adına önemli bir hizmetti. Hizmetlerin mahallemize gelmesini sağlayan Cengiz Başkana teşekkür ediyor, kendisini ilçemizde Dağmarmara Bölgesi’ndeki muhtarlarımız ile ağırlamak istiyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.