Başkan Çetin Akın’dan Kardeş Karşıyaka Belediyesine Ziyaret « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Çetin Akın’dan Kardeş Karşıyaka Belediyesine Ziyaret

Bu haber 23 Ekim 2019 - 21:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Kardeş Şehir protokolü imzalanması için yetki aldığı Karşıyaka Belediyesini ziyaret etti, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ile bir araya geldi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, eşi Sabriye Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser, Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu, Meclis Üyesi Recep İşleyen, Turgutlu Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Ercan Özduman ile birlikte alınan meclis kararı doğrultusunda Kardeş Şehir protokolü imzalanacak olan Karşıyaka Belediyesini ziyaret etti. Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’a Kardeş Şehir Protokolü imzalanması için Çetin Akın’a yetki verilmesi için alınan meclis kararını ve Manisa’ya özel hediyeleri takdim etti.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın:“Karşıyaka Belediyesiyle ve Belediye Başkanımız Dr. Cemil Tugay ile birlikte hem Turgutlu hem de Karşıyaka için çok önemli işlere imza atacağız. Kardeş şehir protokolümüz her iki ilçemiz içinde hayırlı olsun.”dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay: “Kardeş şehir protokolü imzalayacağımız Turgutlu’muzun değerli başkanı Çetin Akın’a ve ekibine bu güzel ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkür ederim. Birlikte Turgutlu ve Karşıyaka için var gücümüzle çalışacağız. Her iki ilçemizi de çok daha iyi yerlere getireceğiz.” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.