MASKİ’de Personeline Elektrik Sistemleri Eğitimi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

MASKİ’de Personeline Elektrik Sistemleri Eğitimi

Bu haber 21 Ekim 2019 - 21:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Elektrik Makine ve Malzeme İkmal, İçme Suyu, Kanalizasyon ve Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı teknik personeline yönelik elektrik motorlarında verimlilik sağlayan yeni nesil motor yol vericilerinin eğitimi verildi.

Manisa Su ve Kanalizasyon Dairesi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini yükseltmek ve personelin çalışma koşullarını iyileştirmek adına eğitimlerine devam ediyor. Bu kapsamda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı tarafından bir eğitim düzenlendi. Elektrik motorlarında verimlilik sağlayan yeni nesil motor yol vericileri üzerine gerçekleştirilen eğitime MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ve Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Kemal Anaç ile birlikte İçme Suyu, Kanalizasyon, Elektrik Makine ve Malzeme İkmal ile Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapan elektrik teknisyenleri ve teknikerleri katıldı. Anemon Otel’de düzenlenen eğitimde motopompların daha verimli kullanılması teknolojik şartlara uygun hale getirilmesi ve teknik detaylara yönelik konular anlatıldı.

“Eğitim, her zaman önceliğimiz”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “İlimizin tamamında gerek hizmet kalitemizi yükseltmek gerekse de bünyemizde görevli personelimizin çalışma koşullarını iyileştirmek adına birçok çalışma yapıyoruz. Düzenli aralıklarla organize ettiğimiz eğitimlerimiz de bunların başında yer alıyor. Çalışanlarımızın görevleri konusunda profesyonel hareket etmesi açısından bu eğitimler büyük önem arz ediyor. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.