Afşar Mahallesi Sakinleri Su Tasarrufu Konusunda Bilinçlendirildi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Afşar Mahallesi Sakinleri Su Tasarrufu Konusunda Bilinçlendirildi

Bu haber 21 Ekim 2019 - 10:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, içme suyunun daha verimli kullanılması için vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Sarıgöl ilçesine bağlı Afşar mahallesini ziyaret ederek su tasarrufu konusunda vatandaşlar ile görüştü.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyunun verimli kullanılması ve tasarrufu noktasında vatandaşların daha bilinçli hareket etmesi için çalışmalarına devam ediyor. Sarıgöl ilçesine bir çalışma ziyareti düzenleyen Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Afşar Mahallesini giderek su tasarrufu konusunda vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle muhtarlığının birinci azası Ahmet Elöz’ün de bulunduğu görüşmede içme suyunun verimli kullanılarak tasarruf etme yöntemleri hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

“Su, en değerli varlığımızdır”

Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Suyumuzu korumak ve evlatlarımıza miras bırakmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Gerek İçme Suyu Dairesi Başkanlığımızın çalışmaları gerekse de daire başkanlığımızın personelinin su tasarrufuna yönelik eğitimleri, bu konuya ne kadar önem verdiğimizi göstermektedir. Sarıgöl ilçemize bağlı Afşar Mahallemizde de vatandaşlarımızla bir araya gelerek suyun öneminden bahsettik. Çünkü, su en değerli varlığımızdır” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.