MASKİ Çapaçarık İçme Suyu Tesisinde Bakım Onarım Çalışmasını Tamamladı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

MASKİ Çapaçarık İçme Suyu Tesisinde Bakım Onarım Çalışmasını Tamamladı

Bu haber 23 Eylül 2019 - 17:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, yaklaşan kış mevsimi öncesinde Yunusemre ilçesinde yer alan Çapaçarık İçme Suyu Tesisinde yüksek gerilim hatlarında bakım onarım çalışması gerçekleştirdi. Arızalardan kaynaklı kesinti yaşanmaması için başlatılan çalışmalar diğer tesisler ile devam edecek.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa il genelindeki vatandaşlara daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı, Yunusemre ilçesinde yer alan Çapaçarık İçme Suyu Tesisinde yüksek gerilim hatlarında bakım onarım çalışması gerçekleştirdi. Yaklaşan kış mevsimi öncesinde arızalardan kaynaklı su kesintisi yaşanmaması için başlatılan çalışmaların diğer tesisler ile devam edeceği bilgisi de paylaşıldı.

Üniteler tek tek elden geçirildi

MASKİ ekipleri, tesiste elektrik bağlantı noktalarında arıza verebilecek aksamları tespit ederek yeniledi. Ayrıca, yüksek gerilim hatları arasındaki mesafe kış şartlarına göre ayarlanarak olası arızalara karşı önlem alındı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.