Tugay Komutanı Albay Güven Dere’den MASKİ’ye Veda Ziyareti « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Tugay Komutanı Albay Güven Dere’den MASKİ’ye Veda Ziyareti

Bu haber 16 Eylül 2019 - 14:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, tayini dolayısıyla veda ziyaretinde bulunan Manisa 1’inci Komando Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere’yi makamında konuk ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, 1’inci Komando Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere’yi makamında konuk etti. Kara Kuvvetleri Komutanlığı Denetleme ve Değerlendirme Başkanlığı görevi ile Ankara’ya tayin olan Albay Dere’nin veda ziyaretinde, Genel Müdür Yardımcıları Emre Özünlü, Erman Aydınyer ve Gökhan Çevik de yer aldı. Genel Müdür Başaran, Manisa’ya hizmetlerinden ötürü Dere’ye teşekkür ederek, iyi dileklerini iletti.

Başaran, “Başarılarının devamını dilerim”

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, “1’inci Komando Eğitim Tugay Komutanımız Sayın Albay Güven Dere’ye göstermiş olduğu nezaketten dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendileri ile her zaman güzel bir iletişim ve iş birliği halinde olduk. Birlikte Manisa için hizmet vermek bizler için büyük mutluluktu. Yeni görevinin de hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.