Muhtar Türker, “Son 30 Yılın En Büyük Yatırımı” « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Muhtar Türker, “Son 30 Yılın En Büyük Yatırımı”

Bu haber 11 Eylül 2019 - 12:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli’nin Gökkaya Mahallesinde 4 buçuk milyon TL yatırım bedeli başladığı 18 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasını tamamladı. Çalışmaların noktalanması ile birlikte geçici kabul işlemleri de yapıldı. Mahalle Muhtarı Kadir Türker, mahallelerine son 30 yılın en büyük yatırımının yapıldığını söyledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin altyapılarını da sağlıklı hale getiriyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışma ile Ahmetli’nin Gökkaya Mahallesi de yeni altyapısına kavuştu. Daha önce kanalizasyon hattı bulunmayan mahallede 4 buçuk milyon TL yatırımla 18 kilometre kanalizasyon hattı döşendi. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Uğur Topkaya ile yüklenici firma temsilcileri arasında yapılan kontroller neticesinde geçici kabul işlemleri yapıldı.

“Büyük Başkanımız Cengiz Ergün’e hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyoruz”

Mahalle Muhtarı Kadir Türker, “MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz. Daha önce kanalizasyon altyapımız bulunmuyordu. Şimdi sağlıklı bir altyapı sistemine kavuştuk. Büyük Başkanımız Cengiz Ergün’e hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyoruz. Mahallemize son 30 yılın en büyük yatırımı yapıldı” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.