MASKİ’de Bayramlaşma Töreni « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

MASKİ’de Bayramlaşma Töreni

Bu haber 10 Ağustos 2019 - 15:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, bayram tatili öncesinde MASKİ personeli ile tek tek bayramlaşarak çalışanların Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünde, bayramlaşma töreni düzenlendi. MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Genel Müdür Yardımcıları Emre Özünlü ve Erman Aydınyer ile birlikte kat kat dolaşarak, daire başkanları ve çalışanların Kurban Bayramı’nı kutladı. MASKİ personelinin yanı sıra, Abone İşlem Merkezi’nde bulunan vatandaşların da bayramlarını tebrik eden Genel Müdür Başaran, Yarhasanlar Ek Hizmet Binasındaki personelin de bayramını kutladı.

Başaran’dan kutlama

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, “Bayram tatili dolayısıyla Kurban Bayramı’nı kurumumuzda öncesinden kutladık. Çalışanlarımızla ve vatandaşlarımızla el sıkışarak bayramlaştık. Başta Manisalı hemşerilerimiz olmak üzere bütün herkesin bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Diliyorum ki her günümüz bayram tadında geçsin, bu güzel ve anlamlı günler daha da güzel ve hayırlı gelişmelere vesile olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.