Ahmetli AAT Hızlı Bir Şekilde Çalışıyor « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Ahmetli AAT Hızlı Bir Şekilde Çalışıyor

Bu haber 07 Ağustos 2019 - 17:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Ahmetli Atıksu Arıtma Tesisini ziyaret etti. Çevik, ilçede atıksu kaynaklı çevre kirliliği yaşanmaması için büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Ahmetli Atıksu Arıtma Tesisine ziyarette bulundu.  Çevik, il genelindeki tesisleri belirli periyotlarla ziyaret ettiklerini ifade ederek, işleyiş hakkında tesis personelinden bilgi aldı. Tesiste, günde 2 bin metreküp atıksu arıtımı gerçekleştirildiğini belirten Çevik, tesisin kusursuz bir şekilde çalıştırıldığının altını çizdi. Atıksu arıtım süreçlerinin gerçekleştiği ünitelerin incelenmesinin ardından çalışanlarla toplantı yapan Çevik, tesisteki işleyiş için personele teşekkür etti.

Tesisimiz sorunsuz işliyor

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, daha temiz bir Manisa için çalıştıklarını belirterek, “Çevre temizliğine idare olarak büyük önem veriyoruz. Gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir Manisa bırakmak adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Tesisi devraldığımızda atıl durumdaydı. Yüksek işletim bedelleri nedeniyle çalıştırılamayan tesisi gerçekleştirdiğimiz çalışmalar neticesinde çalışır duruma getirmiştik. O günden bu yana da tesisimizi başarılı bir şekilde işletiyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.