Başkan Ergün Zafer Kalkınma Ajansı Toplantısında « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Ergün Zafer Kalkınma Ajansı Toplantısında

Bu haber 01 Ağustos 2019 - 15:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı 7. Yönetim Kurulu Toplantısı, Uşak’ta gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıya, Yönetim Kurulu Üyesi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de katıldı. Toplantının ardından Başkan Ergün ve diğer yönetim kurulu üyeleri Uşak’ta yer alan ve dünyanın en büyük ikinci kanyonu olan Ulubey Kanyonu’nda da incelemelerde bulundu.

Merkezi Kütahya’da olan ve Afyonkarahisar, Manisa, Uşak illerini de kapsayan Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı 7. Yönetim Kurulu Toplantısı Uşak’ta gerçekleştirildi. Ulubey Kanyonları Cam Teras’ta gerçekleştirilen toplantıya Manisa Valisi Ahmet Deniz, Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ve diğer yönetim kurulu üyeleri katıldı. Uşak Valisi Funda Kocabıyık, toplantı öncesi dönem başkanlığını Manisa Valisi Ahmet Deniz’den devraldı. Toplantının bölgeye ve ülkemize hayırlı olması temennilerinde bulunan dönem başkanı Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın konuşmalarının ardından, basına kapalı gerçekleştirilen bölümde gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Cam Terası Gezdiler

Toplantı sonrası Başkan Ergün ve diğer yönetim kurulu üyeleri Uşak’ta yer alan yer ve dünyanın en büyük ikinci kanyonu olan Ulubey Kanyonu’nda incelemelerde bulundu. Cam terası gezen Zafer Kalkınma Ajansı yönetim kurulu üyeleri hatıra fotoğrafı da çektirdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.