Turgutlu Halkını Gönül Sofrasında Buluşturan İftar « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgutlu Halkını Gönül Sofrasında Buluşturan İftar

Bu haber 24 Mayıs 2019 - 15:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

           Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, kurulan dev iftar sofrasında binlerce vatandaşı bir araya getirdi. Birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın en güzel örneğinin yaşandığı, protokol düzeninin alınmadığı alanda 7’den 77’ye tüm konuklarla tek tek selamlaşarak sohbet eden Başkan Akın, iftar sofrasının hayırlara vesile olmasını diledi.

 Turgutlu Belediyesi her yıl Ramazan ayında kurduğu iftar sofrasını bu yıl da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda kurarak binlerce kişiyi iftar sofrasında buluşturdu. Düzenlenen iftar sofrasına Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve ailesi, meclis üyeleri, daire müdürleri, mahalle muhtarları ve binlerce Turgutlulu vatandaş katıldı. İftar sofrasına katılan vatandaşlar ile yakından ilgilenen Başkan Akın tutulan oruçların Allah katından kabulünü diledi. Ramazan ayında gönül sofrası kurmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak iftar soframızı kurduk, mutluluğunu yaşadık. Birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın ayı mübarek Ramazan’da hemşerilerimizle 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda düzenlediğimiz iftar yemeğinde bir araya geldik. Kurduğumuz gönül sofrasında bizimle olan vatandaşlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Bu güzel organizasyonda bizimle birlikte olan vatandaşlarımızdan ve bu sofranın kurulmasında emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

Başkan Akın Çocuk ve Gençlerle Kucaklaştı

Protokol düzeninin alınmadığı, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın meclis üyeleriyle birlikte vatandaşlarla selamlaştığı yemek sonrası özellikle çocuk ve gençlerle kucaklaşarak hemşerileriyle yakından ilgilenen Başkan Akın, bol bol fotoğrafları çektirerek geceyi ölümsüzleştirmenin mutluluğunu yaşadı. İftar yemeğine katılan vatandaşlar da ilgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, iftar yemeğinin çok daha güzel günlere vesile olmasını temenni etti.          

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.