Başkan Akın Şehit ve Gazi Aileleriyle İftarda Buluştu « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Akın Şehit ve Gazi Aileleriyle İftarda Buluştu

Bu haber 24 Mayıs 2019 - 14:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Afrin Kahramanları adına Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Turgutlu Şubesi tarafından Turgutlulu Şehit Aileleri ve Gazi Aileleri onuruna verilen iftar yemeğine katıldı. Başkan Akın, aziz şehitlerin dualarla anıldığı iftar yemeğinin ardından Turgutlu Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde birim çalışanları ve aileleriyle bir arada oldu.

Turgutlulu şehit aileleri ve gazi ailelerine verilen iftar yemeği Irlamaz Vadisi Amfi Tiyatro’da düzenledi. Düzenlenen iftar yemeğine Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ve eşi Nihal Turan, Garnizon Komutanı Personel Albay Kenan Peşternik, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve eşi Sabriye Akın, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Muhammed Evren, İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, şehit ve gazi aileleri, oda başkanları, sivil toplum örgüt temsilcileri ile daire müdürleri de katıldı. Yemek duasının ve oruçların açılmasının ardından Başkan Akın, iftar yemeğine katılan şehit ve gazi aileleriyle selamlaşarak onlarla sohbet eti. Yemeğin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Çetin Akın, Ramazan ayının, sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçmesini temenni etti.

Birim Çalışanlarına Teşekkür Etti

Başkan Akın daha sonra ailesiyle birlikte Turgutlu Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından Irlamaz Rekreasyon alanında düzenlenen iftar yemeği sonrasında birim çalışanları ve aileleriyle bir arada oldu. Belediye Başkanı Çetin Akın, birlik ve beraberliğin pekiştiği böyle bir etkinlik için birim çalışmalarına teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.