Başkan Akın Yol Çalışmalarını İnceledi Çocukların Sevincine Ortak Oldu  « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Akın Yol Çalışmalarını İnceledi Çocukların Sevincine Ortak Oldu 

Bu haber 29 Nisan 2019 - 13:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.


           Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Cumartesi günü mesaisinde yol çalışmalarını yerinde inceledi ve çeşitli ziyaretlerle gönülleri bir kez daha feth etti. Atatürk ve Yedieylül Mahallesi üzerindeki yol düzenleme çalışmalarını inceleyerek başladığı güne, Egeli Spor Tesisleri’ni ziyaret ederek devam eden Başkan Akın, Zirve Dağcılık ve Turgutlu Belediyesi tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen Çocuk Oyunları ve Uçurtma Şenliği’nde çocukların mutluluğuna ortak oldu.

           Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başkan Akın, güne Temizlik İşleri Müdürü Evren Baş Ser ve Fen İşleri Müdürü Yasemin Özay Sungur ile birlikte Atatürk Mahallesi Simge Sokak üzerinde açılması planlanan yol çalışmalarını yerinde inceleyerek başladı. Çevredeki vatandaşlar ve yolun geçmesi planlanan güzergâhtaki yer sahipleri ile görüşen Akın, “Seçim döneminde dediğim gibi yapacağımız projelerde halkımızla birlikte ortak hareket etme sözünü yerine getiriyoruz. Hem vatandaşlarımızla hem de yer sahibi arkadaşlarımızla görüşüp ortak akılla ortaya çıkacak bir çalışma yapmak istiyoruz” dedi. Başkan Akın ve beraberindeki daire müdürleri ardından Yedieylül Yolu üzerinde başlanan yol yenileme çalışmasını yerinde inceledi. Akın, yol yapımında çalışan işçilerin kaldırım taşı döşeme çalışmalarına yardımcı oldu ve çevredeki esnafları ziyaret ederek uzun süre sohbet etti. 

Çocukların Sevincine Ortak Oldu

           Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Yedieylül Yolu üzerindeki yol yenileme çalışmasının ardından Irlamaz Mahallesi’nde bulunan Egeli Spor Tesislerini ziyaret ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası’nı takip etti. Yarı final maçları sonrası minik sporcularla buluşan Akın, geleceğin futbolcularıyla hatıra fotoğrafı çektirip lunapark bileti hediye etti. Başkan Akın, Cumartesi gününün son ziyaretini eşi Sabriye Akın ile birlikte Yakuplar Mahallesi yakınlarında Zirve Dağcılık ve Turgutlu Belediyesi tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen Çocuk Oyunları ve Uçurtma Şenliği’ne yaptı. Akın burada çocuklarla oyunlar oynadı ailelerle sohbet etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.