Başkan Akın Kaymakam Turan ve Başsavcı Esen’i Ağırladı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Akın Kaymakam Turan ve Başsavcı Esen’i Ağırladı

Bu haber 22 Nisan 2019 - 18:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.


            Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Kaymakamı  Uğur Turan ve Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Abdusselam Esen’i makamında ağırladı. Kaymakam Turan ve Cumhuriyet Başsavcısı Esen, Başkan Akın’a yeni görevinde başarılar diledi.

            Gerçekleştirilen makam ziyaretinde Başkan Akın’a iade-i ziyarette bulunarak yeni görevinde başarılar dilemek istediklerini belirten Kaymakam Uğur Turan, “Sayın Başkan 29 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından göreve gelir gelmez bizlere ziyarette bulunmuştu. Kendileriyle Turgutlu’ya dair görüş alışverişinde bulunmuştuk. Yüce Rabbim, bizlere her iki kurum işbirliği ile ilçe halkımıza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. Başkan Akın da ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, “Sayın Kaymakamı’mızın da ifade ettiği gibi bundan sonra uyum ve işbirliği içerisinde ilçe halkımıza hizmet edeceğiz. Turgutlu Kaymakamı  Sayın Uğur Turan ve Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Abdusselam Esen’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Makamda Güzel Kareler

          Ziyaret sonunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel öğrenciler Arde Becerek, Hayrettin Otu ve Nametullah Boral’ı kabul eden Başkan Akın, Kaymakam Turan, Cumhuriyet Başsavcısı Esen ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.