Şehitler Mahallesi’nin Deresi Temizlendi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Şehitler Mahallesi’nin Deresi Temizlendi

Bu haber 10 Nisan 2019 - 17:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.


MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi’nde 800 metrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde başlattığı dere ve menfezlerde yaptığı temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. MASKİ, Turgutlu ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi’nde dere temizlik çalışmasını tamamladı. Mahallede toplamda 800 metrelik alanda gerçekleştirilen temizlik çalışması ile suyun akışı sağlıklı hale getirildi. MASKİ ekipleri tarafından tamamlanan çalışma sayesinde, atıklar temizlenerek görüntü kirliliği ortadan kaldırıldı. Ayrıca yağmurlar nedeniyle derede birikinti oluşması önlenerek olası su taşkınlarının önüne geçildi.

“MASKİ’ye her konuda sonsuz güveniyoruz”

Şehitler Mahalle Muhtarı Eşref Başaran, “Her zaman olduğu gibi MASKİ yine mahallemize güzel bir hizmet getirdi. Mahallemizden geçen deremizde yaptığı temizlik çalışması ile hem dere taşkınları önlenmiş oldu hem de pis kokular giderilerek kötü görüntü de ortadan kalktı. Mahallemiz tertemiz oldu. MASKİ’ye her konuda sonsuz güveniyoruz. Hizmetlerden oldukça memnunuz. Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ personeline çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.