Çetin Akın: “Benim ne kadar yürekli olduğumu Serhat Orhan İyi Bilir” « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Çetin Akın: “Benim ne kadar yürekli olduğumu Serhat Orhan İyi Bilir”

Bu haber 28 Mart 2019 - 21:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Millet İttifakı Selvilitepe’de binlerce vatandaşla miting yaptı. Meydandan taşan kalabalığa İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz ve Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın hitap etti.  

Millet İttifakı Seçim Lokali önünde buluşan vatandaşlar Belediye Başkan Adayı Çetin Akın ve meclis üyesi adaylarıyla beraber Atatürk Bulvarı üzerinden yürüyerek Selvitepe’ye geçtiler. Yürüyüş esnasında bir çok vatandaş Akın’a desteklerini iletirken bol bol fotoğraf çektirdiler, çiçekler verildi. Mitingde ilk olarak İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz konuştu.

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın: “Serhat Orhan dün akşamki mitinginde Çetin Akın belediyedeki yolsuzluklara niye engel olamamış demiş. Çetin Akın’ı neden doğru düzgün dinlemiyorsunuz? Turgutlu’daki imar yolsuzlukları, buzlu camların arkasında olmuştur, tuvaletlerde olmuştur, karanlık odalarda olmuştur. Çetin Akın zaten bunlarla mücadele etmek için aday oldu. 50 milyon lira yolsuzluktan bahsediyor Serhat Orhan Sen AK Partiliydin o zaman her şey sizin elinizdeydi. Devletin bütün bürokratları emrinizde neden müracaat etmediniz neden engel olmadınız? Niye sen vatandaşlık görevini yapmadın? Bunlar geçen seçim birbirlerini bir sürü hakaret ettiler, hırsız dediler. Mümkün değil de kazara Serhat Orhan seçim kazansa yine ilk mecliste bunları aklayacak. Ama Çetin Akın kazanırsa, orada ne biliyorsa. Çetin Akın’a kimse geri adım attıramaz. Turgutlu’yu yönetmek için mangal gibi yürek lazım demiş. Benim ne kadar yürekli bir adam olduğumu en iyi Serhat Orhan bilir. “

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.