Turgutlu’da 2014 Seçimlerinin Dev Projesini 2 Adayda Sahiplenmedi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgutlu’da 2014 Seçimlerinin Dev Projesini 2 Adayda Sahiplenmedi

Bu haber 27 Mart 2019 - 17:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu’da dönemin Turgutlu Belediye başkanı BBP’li Serhat Orhan tarafından yapılan, proje sahibinin Çetin Akın olduğu iddia edilen ama ikisininde sahiplenmediği, Turgutlu’yu rezil etmekle kaldıkları erzak dağıtım fişi projesini sahiplenen olmadı.

2014 yılı Mahalli İdareler seçimlerinde Turgutlu Belediyesinde dönemin belediye başkanı olan BBP’li Mustafa Serhat Orhan’ın, kendisine yakın onca insanın bu projeyi hayata geçirme demesine rağmen, dönemin Turgutlu Belediyesi Başkan yardımcısı CHP’li Çetin Akın tarafından ikna edilerek hayata geçirilen mega erzak dağıtım fişi projesinde belediye zarara uğratılırken, diğer yandan da ilçe ülke gündeminde rezil olmuştu. Şimdi yine aynı iki isim belediye başkanlığı için adaylar.

Bu projeyi üreterek belediyeyi, kamuyu zarara uğratan kimse lütfen meydanlardan cevap versin. Proje kime ait, Projenin asıl amacı garip gurabamıydı, yandaşlara destek olmakmıydı. Turgutlu belediyesinin kasasından ne kadar para çıktı. Bu olay sonrasında her hangi bir adli olay yaşandı mı? kim ne kadar para cezası kesildi. Lütfe

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.