Turgay Şirin Sevgisi Meydanlar Dar Ediyor « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgay Şirin Sevgisi Meydanlar Dar Ediyor

Bu haber 25 Mart 2019 - 13:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin’in, Acarlar Mahallesi Göçmen Kahvehaneleri meydanında düzenlediği miting yoğun katılım gördü.

               25 Mart 2019 Pazar günü Şırnak’ın Silopi ilçesinde meydana gelen otobüsün devrilmesi sonucu hayatını kaybeden aziz şehidimiz için Fatiha okunarak başlanan etkinlikte, yaralanan askerlerimizin sağlıklarına kavuşmaları içinde dua edildi.

               AK Parti İlçe başkanı Kazım Dilek’in konuşması sonrasında halkı selamlayan ve açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, ilçe genelinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Dilek “Turgutlu İçin Gönül Birlikteliği Yapanlar Burada”

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek “Bizler hiçbir zaman insanlarımızı kaosa davet etmedik. Kırıp dökmek için sokaklara çağırmadık. Milletin emeğine devletin malına zarar verecek bir eylemde bulunmadık. Tam aksine yaradılanı sevdik, yaradandan ötürü. Halka hizmet, hakka hizmettir dedik. Ülkemize 17 yıl boyunca faydalı kalıcı eserler yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Devletin bekası için yeri geldiği zaman ben ve partim demeyip, milletim ve ülkem diyen sayın Devlet Bahçeli ve dünya beşten büyüktür Genelbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındayız. Buradan ülkeyi yıkmaya vatani bölmeye çalışanlara kolkola girenlere sesleniyorum reisimizin sesiyle sesleniyorum başaramayacaksınız, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, devletimizi ve milletimizi yıkamayacaksınız. Burada gönül belediyeciliği yapanlarla beraberiz. Turgutlu için ter dökmeye hazırız. Tevazu burada, samimiyet burada gayret burada. Bir olanlar burada Turgutlu için gönül birlikteliği yapanlar burada” dedi.

“Şırnak’ta devrilen askeri araçta Piyade Uzman Onbaşı Yavuz Uygun şehit olurken 20 evladımızda yaralanmıştır. Şehidimize rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” sözleri ile başlayan Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin “Hep birlikte heyecanımızdan, neşemizden, coşkumuzdan, inancımızdan hiçbir şey kaybetmeden meydanları dolduruyoruz. Rabbim hepimizden, hepinizden razı olsun. Tüm bu heyecanımız, coşkumuzun içinde bugün aldığımız bir haberle bu akşam yüreklerimiz buruk, mahsunuz zira. Yola çıktığımız ilk günden bugüne Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün de desteği ile Turgutlu’muzda 300 milyon TL’den fazla yatırım gerçekleştirdik” dedi.

Şirin “Projelerimizi Cumhur İttifakı İle Gerçeğe Dönüşecek”

Turgay Şirin “Yeni dönemde yapmayı planladığımız Irlamaz 2. etaptaki Masal Park, Irlamaz Selvilitepe bölümündeki Kasaba Millet Bahçesi, Pazartesi Pazaryerinin yenilenmesi, yeni muhtarlık binaları ve taziye evleri, Millet Kıraathanesi, vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda Kentsel Dönüşümle mahallelerimizin yenilenmesi, hayvan pazarı, cadde ve sokak çalışmaları, kültür ve aktivite merkezi ve daha birçok projede inşallah Cumhur İttifakının gücü ile gerçeğe dönüşecek” dedi.

Şirin “Bizim İşimiz Sevdamız Aşkımız Vatan”

Turgay Şirin “Seçim kampanyalarının başladığı günden bugüne kadar ahlaki ve siyasi seviyemizi diğerleri ile aynı seviyeye düşürmeme konusundaki gayretimize, özenimize rağmen diğer adaylar başarılarımızı, dürüstlüğümüzü, mütevaziliğimizi, samimiyetimizi yıpratmaya yönelik çirkin ve bulaşık bir kampanya yürütmektedirler. Unutulmasınlar ki bu seçimler bitecek ve hepimiz bu memlekette yüz yüze bakacağız. Şehrimizde siyasetin seviyesini çukura indirecek kadar gözü dönmüş bu arkadaşlara bir sözümüz var iftiralarla yalanlarla hakaretlerle “soruyorum cevap”  nidaları atıp hem yazıp hem oynayarak seçim kazanamazsınız. Siz daha kimlerle birlikte olduğunuza cevap veremezken bize soru sorma cüretin de bulunamazsınız. Bizim kavgayla işimiz yok, bizim sizin kirli siyasetinizle, kirli pazarlıklarınızla da işimiz yok, bizim işimiz sevdamız aşkımız vatan, millet ve bayrak. Son söz olarak bu akşam yine samimi vatanını milletini bayrağını seven fakat CHP’ye İYİ partiye Saadet partisine ve diğer partilere inanan vatandaşlarımıza sesleniyorum. Bunlara kanmayın. Bunlara inanmayın bunların memleket bayrak beka diye bir derdi yok. Bunların derdi yalan dolan sizleri de Cumhur ittifakı altında birlik ve beraberliğe davet ediyorum” dedi.

Mitinge Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin, eşi Bahar Şirin ile kızları Sıla ve Ecrin Şirin, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Sezer, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti Kadın Kolları başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldız Ateş, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.