Serhat Orhan’dan İstasyonaltında Dev Miting « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Serhat Orhan’dan İstasyonaltında Dev Miting

Bu haber 25 Mart 2019 - 13:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, seçim çalışmaları kapsamından ziyaret ettiği İstasyonaltı Mahallesinde binlerce kişiye hitap etti.

Orhan, yaptığı konuşmada:”5 yıldır bir çivinin çakılmadığı İstasyonaltı Mahallesinin sorun ve sıkıntıları bir hafta sonra bitecek. Yeniden hizmet yapan, halkıyla iç içe olan belediyeciliği getireceğiz.”dedi.

BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan, Koza Pazarında bulunan seçim lokalinden büyük bir kortej ile İstasyonaltı Mahallesine yürüdü.

Kortej güzergahı üzerinde bulunan vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği BBP Adayı Serhat Orhan, Mahalle sakinleri tarafından havai fişek, konfeti ve çiçeklerle karşılandı.

Sözlerine, Şırnak’ın Silopi İlçesinde askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan askere rahmet, yaralılara acil şifa dileyerek başlayan BBP Adayı Orhan, İstasyonaltı Mahallesine 5 yıldır çivi tek bir çivi çakılmadığını söyledi.

İstasyonaltı Mahallesinin hizmetlere adeta hasret kaldığını belirten Orhan, “Turgutlu Belediyesi 2014 yılından bu zamana kadar Turgutlu’ya doğru düzgün bir hizmet etmedi. Yapmış oldukları bir kaç projede de milletimizi adeta bunalttılar.”dedi.

“Turgutlu 5 Yıldır Çok İhmal Edildi”

Orhan, konuşmasını şöyle sürdürdü:”İstasyonaltı Mahallemize 2014 yılından bu zamana kadar tek bir çivi bile çakılmamış. Burada kime dokunsan yüzlerce şikayet duyuyoruz. Bıraın hizmet yapmayı, bizlerin vakti zamanından bin bir emekle yaptığımız yeşil alanların çok basit olan sulama işlemlerini bile yapamadılar. Halkımızın 5 yıldır çok ihmal edildi. Turgutlu 5 yıldır çok ihmal edildi. Turgutlumuz, “Egenin Yükselen Yıldızı”ndan, sorunlarla, çilelerle, dertlerle anılan, her yağmur yağdığında sokakların su bastığı, ana haber bültenlerinden düşmeyen bir şehir haline geldi.

“Turgutlu Halkı Bizi Seviyor”

Bizler sizlerin desteği ve sevgisiyle yola çıktık. Burada gönül birlikteliği var. Biz kimseyi zorla mitinglerimize getirmiyoruz. Turgutlu halkı bizi seviyor, gönüllerinde destekliyor. Her gün olduğu gibi bu gece bizi özlemle bağrına basan İstasyonaltılı hemşehrilerimize söz veriyorum, yeniden yüzünüzü güldürecek hizmetlerimiz ve projelerimizle geliyoruz. Hepiniz Allah’a emanet olun.” BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan’a, Büyük Birlik Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hacı Ergin, Partili yöneticiler, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.