CUMHUR İTTİFAKI ARTIK MEYDANLARA SIĞMIYOR « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

CUMHUR İTTİFAKI ARTIK MEYDANLARA SIĞMIYOR

Bu haber 21 Mart 2019 - 15:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.


               31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, Ergenekon mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Binlerce vatandaşın katıldığı etkinlik vatandaşların havai fişek ve meşaleleriyle katılımı ile görsel bir şölene dönüştü.

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin’in, Ergenekon Mahallesinde gerçekleştirdiği kahvehane ziyareti miting havasında geçti.

Bostan “Cumhur İttifakı Zaferle Ayrılacak”

31 Mart seçimlerine emin adımlarla ilerlediklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan “Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin ve Cumhur İttifakının dev kadrosuyla hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağduyunun birlikteliği olarak kurulan Cumhur İttifakının Turgutlu’dan zaferle ayrılacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bizlere gösterilen ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Dilek “Turgay Şirin’in Yanındayız”

AK Parti kadroları olarak Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin’i desteklediklerini belirten AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek “Turgutlu’da Cumhur ittifakının adayı Turgay Şirin’dir. Bizler AK Parti kadroları olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin, devletin bekası, milletimizin huzuru için kurduğu Cumhur İttifakına sorgusuz sualsiz destek verdik ve vereceğiz. Bu mesele beka meselesidir. AK Parti ilçe başkanı olarak şunu net bir şekilde söylüyorum gerçek reisçiler buradadır, AK Partililer buradadır. Turgay Şirin’in yanında, Cumhur İttifakının yanındadır” dedi.

Şirin “Turgutlu Cumhur İttifakıyla Değişimi Yaşayacak”

               Turgutlu’ya 300 milyon TL’lik yatırımla buluşturduklarını belirten Cumhur İttifakı Turgay Şirin “Turgutlu’da göreve geldiğimiz günden beri Manisa Büyükşehir belediye başkanımız Cengiz Ergün’le birlikte çalıştık ve ilçemize güzel projeler kazandırdık. Şimdide Cumhur İttifakı ruhuyla yeni dönemde ilçemize daha güzel projeler kazandırmak için çalışacağız. Turgutlu Cumhur ittifakı ile değişimi yaşayacak. Amacımız sizlere en iyiyi en güzeli verebilmek. Amacımız gelişen ve değişen Turgutlu’ya ve halkımıza arkamızdaki Büyükşehir belediyesi ve şimdi de iktidar desteği ile yeni projeler kazandırmak. Cumhur ittifakı olarak doğru yerdeyiz, doğru liderlerin arkasındayız Allah’a çok şükür. Cumhur ittifakı olarak kendi menfaatlerini düşünen değil, milletin menfaatlerini düşünenleriz. Allah’a hamdolsun var gücümüzle çalıştık çalışacağız. Belediyecilik gülümseyen bir yüzdür dedik, herkesi kucakladık. 2014 yılında büyükşehir belediye yasasının değişmesine rağmen 4 kat büyüyen Turgutlu’ya, 4 kat azalan bütçeyle hizmet etmemize rağmen hiç şikayet etmedik. İlçemizi 300 milyonu aşan yatırımla buluşturduk. Zora talip olalım dedik şehrin altyapısın altyapısına yatırım yaptık. Her zaman dedik biz gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşündük” dedi.

Ergenekon mahallesinde düzenlenen etkinliğe Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin, eşi Bahar Şirin ile kızları Sıla ve Ecrin Şirin, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan, Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Sezer, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti Kadın Kolları başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldız Ateş, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.