Turgay Şirin’den Esnaf Odaları Başkanlarına Ziyaret « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgay Şirin’den Esnaf Odaları Başkanlarına Ziyaret

Bu haber 20 Mart 2019 - 12:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Odalarını ziyaret etti.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar odalarını ziyaret ederek oda başkanları ile sohbet etti.

Tüm kurumlarla iyi ilişkiler içerisinde olduklarını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Halkımızın teveccühüyle Turgutlu Belediye Başkanlığı görevinde 5 yılı geride bıraktık. Geçtiğimiz ay içerisinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli oluruyla Cumhur ittifakının Turgutlu Belediye Başkan Adayı gösterildim. İnşallah vatandaşımızın teveccühüyle Turgutlu’muza en iyi hizmete vermek için bir beş yıl daha çalışacağız. Bugüne kadar tüm oda, dernekler ve kurumlarla iyi ilişkiler içerisinde olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra Turgutlu’da yaptıkları 5 yıllık çalışmalar hakkında oda başkanlarını bilgilendiren Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı oda başkanlarına teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.