Yüzlere Değil, Binlere Konuşan İsim Turgay Şirin « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Yüzlere Değil, Binlere Konuşan İsim Turgay Şirin

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, hafta sonunu yoğun bir tempoda tamamladı.

Bu haber 18 Mart 2019 - 15:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin ve Cumhur ittifakı heyeti vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Cumartesi ve Pazar gününde binlerce vatandaşla buluşan Turgay Şirin projeleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Cumartesi Pazarında Turgay Şirin’e Yoğun İlgi

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı ve Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Cumartesi pazarını ziyaret etti. Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Turgay Şirin gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.

Turgay Şirin; “Cumartesi Kapalı Pazar Yeri ziyaretimizde bizleri yoğun bir ilgiyle karşılayan, samimiyet ve teveccühleri ile gücümüze güç katan pazar yeri esnafımıza ve alışverişlerini yapmakta olan tüm hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin Hayır Duasını Aldık

Cumartesi Pazaryeri ziyareti sonrasında Türk Dünyasını Bilge Lideri Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Manisa’da düzenlediği mitinge katılan Turgay Şirin, genel başkan Devlet Bahçeli’yle görüşerek çalışmalar hakkında bilgi verdi ve hayır duasını aldı.

Subaşı Mahallesinde Coşkulu Karşılama

Vatandaşlarla buluşma programları kapsamında Cumartesi günü Subaşı Mahallesi meydanında kahvehane toplantısı düzenleyen Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, burada coşkulu bir şekilde mahalle vatandaşları tarafından karşılandı. Davul, zurna, meşale ve konfetilerle karşılanan Turgay Şirin kendisine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

AK Parti Gençlik Kollarından Tam Destek

Pazar gününe AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen kahvaltı programı ile başlayan Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, “kıymetli kardeşlerimin bu samimi davetine icabet ettik. Bu güzel programı düzenleyerek bizleri biraraya getirdikleri için ve verdikleri sonsuz destek sözünden ötürü hepsini sevgiyle kucaklıyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ve Mahalle Ziyaretleri

AK Parti Gençlik Kolları ile yaptığı kahvaltı sonrasında Akçakmak yolu, Atatürk Mahallesi ve İstasyonaltı mahallerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Turgay Şirin, çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Giritli Kahvelerinde ‘Başkan Turgay’ Sesleri Yükseldi

Haftanın son gününde kahvehane ziyaretleri kapsamında Giritli Kahvelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Turgay Şirin’e ilgi yoğun olurken, alanda ‘Başkan Turgay’ sesleri yükseldi.

Kahvehane toplantısında konuşma yapan MHP Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan “31 Mart 2019 yerel seçimleri için Cumhur İttifakı adayımız Turgay Şirin’in açıklanması sonrasında çıktığımız bu yolda her an, her gece farklı bir noktaya ulaşmaktayız. Her gece görüyorum ki bu sevgi seli, insan seli giderek artmaktadır” dedi.

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek “Ben AK Parti ilçe başkanıyım, ben Cumhurbaşkanımın ve Genel Başkanımın buradaki bir elçisiyim. Onun direktifleri bizim için emirdir. İttifak açıklaması öncesinde Turgutlu’dan 9 tane aday adayı arkadaşımız çıktı. Bunların 8 tanesi şuanda AK Parti’yle beraber 1 kişi AK Parti’den istifa etti onu da siz biliyorsunuz. Bizler bu davanın erleriyiz derken işte bunun için dedik. Altını da çiziyoruz, üstünede basıyoruz AK Partili olanlar buradadır. Bu kadar nettir” dedi.

5 yıllık süreçte Turgutlu’da gerçekleştirilen 300 milyon TL’den daha fazla tutan yatırımlarla ilgili olarak vatandaşları bilgilendiren Cumhur İttifakı Adayı Turgay Şirin “Allah’a hamdolsun var gücümüzle çalıştık. Belediyecilik gülümseyen bir yüzdür dedik, herkesi kucakladık. 2014 yılında büyükşehir belediye yasasının değişmesine rağmen 4 kat büyüyen Turgutlu’ya, 4 kat azalan bütçeyle hizmet etmemize rağmen hiç şikayet etmedik. 300 milyonu aşan yatırımla Turgutlu’muzu buluşturduk. Biz zora talip olalım dedik. Bu işin kolayı çiçektir, parktır, parke taşıdır. Ama eğer yaşadığınız şehrin altyapısında sıkıntı varsa bunların hiçbir önemi yoktur. İşte biz zora talip olduk ve şehrimizin altyapısına yatırım yaptık. Bizim dönemimizde son yılların en yoğun yağmur yağışı yaşanmasına rağmen, büyük sıkıntılar yaşamadık” dedi.

Gerçekleştirilen ziyarette Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin, eşi Bahar Şirin,  kızları Ecem, Sıla, Ecrin Şirin, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, MHP Turgutlu İlçe başkanı Gürhan Bostan, Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Sezer, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti Kadın Kolları başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldız Ateş, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.