AK Partili Yurttaş “Hizmetleri Devlet Yaptı, Belediye Değil” « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

AK Partili Yurttaş “Hizmetleri Devlet Yaptı, Belediye Değil”

24. Dönem Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş “Kendini Düşünenlerin Sağa Sola Nasıl Savrulduklarını Hepimiz Görüyoruz ve İbretle İzliyoruz”

Bu haber 13 Mart 2019 - 17:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin’in, Yeni Mahallede düzenlediği kahve ziyareti yağan yağmura rağmen miting havasında geçti. Yeni mahallede vatandaşlarla seslenen AK Parti 24. Dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş “Turgutlu önemli, Turgutlu’yu gerçekten seviyorsak, Cumhur İttifakının adayı Turgay Şirin’i 31 Mart’ta yine Turgutlu’yu yönetmek için seçeceğiz” dedi.

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında Yeni Mahalle’de mahalle meydanında vatandaşlara seslenen Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin ve Cumhur ittifakı heyetini yağan yağmura rağmen mahalle sakinleri tarafından çiçek, meşale ve havai fişeklerle karşılandı.

2014-2019 yılları arasında Turgutlu’da gerçekleştirilen projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin “Sevgili Yeni mahalle halkı, yağan yağmura rağmen bugün burada bizleri karşılayıp, yanımızda olarak bizlere gurur ve doğru yolda olduğumuzun güvenini verdiniz. Allah hepinizden razı olsun. Biz büyük bir aileyiz, biz Cumhur İttifakına gönülden bağlı olanlarız. Kendi menfaatlerini düşünen değil, milletin menfaatlerini düşünenleriz” dedi.

Turgutlu’da gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren sonrasında ise yapılacak projelerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin’den sonra söz alan 24. Dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş ise Cumhur İttifakının önemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Yurttaş “Sorunlar Cumhur İttifakı ile Çözülecek”

Kişisel menfaatlerini, heveslerini öne alarak yola çıkanların kendi menfaatlerini, kentin menfaatlerinden üstün tutanların kaybetmeye mahkum olduklarını belirten 24. Dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş “Belediye başkanı yada meclis üyesi adayı olacağım diye yola çıkanların kenti değil de, kendini düşünenlerin sağa sola nasıl savrulduklarını hepimiz görüyoruz ve ibretle izliyoruz. Yaptıklarına da nasıl kılıf aradıklarını görüyoruz. Bizler Turgutlu’nun, Manisa’nın, Türkiye’nin sorunlarını ortak akılla çözmek için Cumhur ittifakını kurduk. Sorunların çözümü ortak akılla olacak Cumhur İttifakıyla olacak inşallah. Aklıselim AK Partilileri, aklıselim MHP’liler gerçek dava erleri Devlet Bahçeli’nin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu iradeye sahip çıkacak ve onların başını öne eğdirmeyecektir inşallah” dedi.

Yurttaş “Turgutlu’yu Seviyorsak, Yine Turgay Şirin’i Seçeceğiz”

Yurttaş “Sayın Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve sayın Devlet Bahçeli’nin açıkladığı isimler haricinde kim ben AK Parti’nin, Recep Tayyip Erdoğan’ın adayıyım, adamıyım diyorsa asla buna itibar etmeyin değerli dostlar. Biz Turgutlu için çalıştık. Şimdi projeler ortaya koyuyorlar. Ben şunu yaptım, bunu yaptım şunları da yapacağım. Ben Milletvekiliydim, milletvekili olarak Turgutlu Devlet Hastanesi bizim dönemimizde açıldı. Kim yaptı peki Devlet Hastanesini. Belediye başkanı tek başına bir devlet hastanesini yapabilir mi?. 300 Yataklı Devlet Hastanesi arkanızda hükümet, arkanızda devletin desteği olmadan siz onu nasıl yapacaksınız. Üniversiteyi, fakülteyi nasıl açacaksınız. Turgutlu’daki gençlik ve spor merkezini yaptık. Adliyeyi yaptık. Turgutlu Irlamaz Spor vadisini yaptık. Bunları tek başına bir belediye başkanının yapması mümkün değil arkadaşlar. Arkanızda büyükşehir belediyesi yoksa, arkanızda 7 tane milletvekili yoksa, arkanızda 3 tane bakan yoksa yapacağınız bir dönem sonra yapamadım edemedim beni bağışlayın demek olur. Sevgili Turgutlulular aklınızı başınıza alın Turgutlu önemli, Turgutlu’yu gerçekten seviyorsak, Cumhur İttifakının adayı Turgay Şirin’i 31 Mart’ta yine Turgutlu’yu yönetmek için seçeceğiz” dedi.

Yeni Mahalle meydanında gerçekleştirilen ziyarette Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin ve eşi Bahar Şirin, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan, Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Sezer, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, AK Parti 24. Dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti Kadın Kolları başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldız Ateş, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.