Pazartesi Pazarı Esnafından Turgay Şirin’e Coşkulu Karşılama « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Pazartesi Pazarı Esnafından Turgay Şirin’e Coşkulu Karşılama

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, ilçenin en büyük pazaryeri olan Pazartesi Pazaryerini ziyaret etti.

Bu haber 11 Mart 2019 - 17:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

31 Mart’ta yapılacak olan seçim çalışmaları kapsamında Pazartesi Pazar yerini ziyaret eden Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin ve Cumhur İttifakı gönüllüleri, pazarcı ve vatandaşların hoş sürprizi ile karşılandı. Turgay Şirin’i, pazarcı esnafı meşale ve konfetilerle karşılarken, bir esnaf ise tezgahında “Bir Turgutlu Var, O Hepimizin. Yakışır Ona Turgay Şirin” yazısı ile karşıladı.

Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet edip yaklaşan yerel seçimlerde destek isteyen Şirin,”Cumhur İttifakı olarak gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Turgutlu’ya kazandırdığımız ve yeni dönemde kazandıracağımız hizmetleri anlatıyoruz. Halkımızın bizlere karşı ilgisi ve teveccühü sağolsunlar yüksek. İnşallah 31 Mart sonrasında hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Gerçekleştirilen pazaryeri ziyaretinde AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti Kadın Kolları başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldız Ateş, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.