Turgay Şirin, 8 Mart Kadınlar Gününü Dolu Dolu Geçirdi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Turgay Şirin, 8 Mart Kadınlar Gününü Dolu Dolu Geçirdi

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Turgutlulu kadınların günlerini kutladı.

Bu haber 08 Mart 2019 - 17:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilk ziyaretini tekstil firmasında çalışan kadınlara gerçekleştiren Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin, daha sonra ise ÇKSM tarafından organize edilen Kadınlar Günü etkinliğine, oradan da Turgutlu Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı.

Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkanı adayı Turgay Şirin, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla, MHP Kadın Kolları başkanı Senem Ateş, AK Parti İlçe başkanı Nevin Baş ve Cumhur ittifakı gönüllüleriyle birlikte Avşar mahallesinde bulunan Baggi Tekstil A.Ş.’yi ziyaret etti. Firma sahibi Hasan Keçici tarafından karşılanan ve tekstil firması hakkında bilgi verilen Turgay Şirin, firmada çalışan herkesle tek tek selamlaştı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla firmada bulunan kadın çalışanlara karanfil vererek günlerini kutlayan Turgay Şirin’e çalışanlar yoğun ilgi göstererek teşekkür ettiler.

500 çalışanıyla yaklaşık 80 ülkeye ihracat yaptıklarını belirten Baggi Tekstil A.Ş. sahibi Hasan Keçeci’ye, Turgutlu ve ülke ekonomisine sağladığı katkıdan dolayı teşekkür eden Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, “İlçemizde işsizliği minimuma indirmek için sürekli olarak çalışmaktayız. Sanayicimizin, esnafımızın ve üreticimizin her zaman yanlarında oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Baggi Tekstile gerçekleştirilen ziyaret sonrasında Fatih Küçük Sanayi Sitesi Camii’nde Cuma Namazını kılan Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi Yedi Eylül Çocuk Kültür Sanat merkezi tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği katıldı. Turgay Şirin daha sonra ise Turgutlu Belediyesi tarafından Atatürk Bulvarı, Eski Belediye binası önünde organize edilen Kadınlar Günü kutlama etkinliğine katılarak çiçek dağıttı.

Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin “8 Mart Kadınlar Günü’nüzü tebrik ediyoruz. Senede bir gün kadınlar gününü kabul etmiyoruz. Kadınlar geleceğimizin mimarı, çocuklarımızın anneleridir. Bir şehre kıymet biçen, renk veren, yol çizen kadındır. Bugün varlıklarıyla hayatımızın her alanında özveri ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımızı bir kez daha anlamamıza ve yaşadıkları sorunlara dikkat çekmeye vesile olacak; aynı zamanda bizleri hayata getiren en değerli varlıklarımıza şükranlarımızı sunacağımız Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Bugüne dek hem anamız, hem kardeşimiz, hem eşimiz hem de çocuklarımız olan her yaştan kadın, Türkiye Cumhuriyeti’nin birer yapı taşı olmuştur. Kadınlar Günü vesilesiyle de güzelliğin, sevginin, hoşgörünün artması dileğiyle, kadına şiddetin uygulanmadığı bir dünyada hep beraber mutlu ve huzurlu yaşamayı temenni ediyorum” dedi.

Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin’in gerçekleştirdiği ziyaretinde eşi Bahar Şirin, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Senem Ateş, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.