Meclis Üyelerinden Başkan Şirin’e “ Her Zaman Yanınızdayız” « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Meclis Üyelerinden Başkan Şirin’e “ Her Zaman Yanınızdayız”

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, dönemin son meclis toplantısının ardından meclis üyelerini akşam yemeğinde ağırladı.

Bu haber 06 Mart 2019 - 18:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yemek sonrasında meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim eden Başkan Şirin, “5 yıllık süre içerisinde Turgutlumuza kazandırdığımız hizmet ve yatırımlarımızın altında imzası bulunan tüm meclis üyelerimize şahsım ve Turgutlulu hemşerilerim adına bir kez daha teşekkür ediyorum” derken, hemşerilik bilinciyle ortaya koydukları çalışmaların bundan sonra da devam edeceğini belirten meclis üyeleri de birlik ve beraberlik mesajları verdi, Başkan Şirin’e teşekkür etti.
Turgutlu Belediyesi Mart ayı meclis toplantısının ardından Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin tarafından verilen akşam yemeği, tüm meclis üyelerini bir araya getirdi. 2014-2019 yılları arasındaki mecliste görev alan meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Şirin, her bir meclis üyesine teşekkür plaketi takdim etti. Düzenlenen törende bir konuşma yapan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Biliyorsunuz görevde olduğumuz 5 yıllık süre içerisinde Turgutlu’muz için küçük büyük demeden hem çevresel yatırımlarımızı gerçekleştirdik, hem de insan odaklı çalışmaya gayret ettik. Hem AK Parti’li hem de MHP’li meclis üyelerimizin uyumlu çalışmalarının halkımıza hizmet olarak geri dönmesinin her daim memnuniyetini ve mutluluğunu yaşadığımın bilinmesini istiyorum. Bizler temsil makamında hemşerilik bilinciyle çalıştık, çalışmanın çaba ve gayretinde olduk. Bu anlamda Turgutlumuza kazandırdığımız hizmet ve yatırımlarımızın altında imzası bulunan tüm meclis üyelerimize şahsım ve Turgutlulu hemşerilerim adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi. Meclis üyeleri de Başkan Şirin’e teşekkür ettiklerini söyleyerek her daim yanında olduklarını ifade etti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.