Cumhur İttifakı Adayı Turgay Şirin’e Coşkulu Karşılama « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Cumhur İttifakı Adayı Turgay Şirin’e Coşkulu Karşılama

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, Çepnibektaş ve Çatalköprü mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bu haber 06 Mart 2019 - 18:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çepnibektaş’ta coşkulu bir şekilde karşılanan Turgay Şirin, Çatalköprü’de ise büyük bir sevgiseline maruz kaldı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri nedeniyle ziyaretlerini sürdüren Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin ve Cumhur İttifakı temsilcileri Turgutlu’nun kırsal mahallelerinden Çepnibektaş ve Çatalköprü mahallerinde vatandaşlara seslendiler.

İlk ziyaretini Çepnibektaş mahallesine yapan Turgay Şirin’i burada meşalelerle karşılayan vatandaşlar yapılan hizmetlerden dolayı Turgay Şirin’e teşekkür ettiler. Çepnibektaş ziyareti sonrasında Çatalköprü mahallesini ziyaret eden Turgay Şirin’e, mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Mahallerine gerçekleştirilen hizmetler için memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri, Cumhur İttifakına desteklerinin tam olduğunu belirttiler.

Gidilen etkinliklerde AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, 22. Dönem Manisa Milletvekili Kazım Dilek konuşma yaparak Cumhur İttifakına neden sahip çıkılması ve oy verilmesi gerektiği konularında halkı bilgilendirdiler.

“7 düvele kafa tutmuş, 7 düvele karşı dik duran iki liderimiz arkasında, bizlerde dik bir şekilde duruyoruz ve durmaya devam edeceğiz” şeklinde konuşan Turgutlu Cumhur İttifakı Belediye başkan adayı Turgay Şirin, “Biz doğru yerdeyiz, doğru taraftayız, doğru liderlerin arkasındayız. Turgutlu’da göreve geldiğimiz günden beri Manisa Büyükşehir belediye başkanımız Cengiz Ergün’le birlikte çalıştık ve ilçemize güzel projeler kazandırdık. Şimdide Cumhur İttifakı ruhuyla yeni dönemde ilçemize daha güzel projeler kazandırmak için çalışacağız. Turgutlu Cumhur ittifakı ile değişimi yaşayacak. Amacımız sizlere en iyiyi en güzeli verebilmek. Amacımız gelişen ve değişen Turgutlu’ya ve halkımıza arkamızdaki Büyükşehir belediyesi ve şimdi de iktidar desteği ile yeni projeler kazandırmak” dedi.

Gerçekleştirilen mahalle ziyaretinde AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti ve MHP Kadın Kolları başkanları ve üyeleri, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.