YAYLA VE OSMANCIK’TA TURGAY ŞİRİN’E SEVGİ SELİ « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

YAYLA VE OSMANCIK’TA TURGAY ŞİRİN’E SEVGİ SELİ

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin, Cumartesi gününü Yayla ve Osmancık mahalleri ziyareti ile tamamlandı.

Bu haber 03 Mart 2019 - 15:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında ziyaretlerini sürdüren, Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin ve Cumhur İttifakı temsilcileri Cumartesi günü Yayla ve Osmancık mahallerini ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla bir araya geldi. İlk ziyaretini Yayla mahallesine sonraki ziyaretini ise Osmancık mahallesine gerçekleştiren Turgay Şirin ve Cumhur İttifakı temsilcilerini coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Kendilerine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini dile getiren Turgay Şirin, Cumhur ittifakının önemine değindiği konuşmasında ilçeye 5 yılda kazandırdıkları hakkında bilgiler verdi.

Yayla ve Osmancık mahallesi sakinleri mahallerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sunarken, ülkenin ve milletin bekası için Cumhur ittifakı sözlerini kullandılar.

Cumhur İttifakı adayı ve Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in gerçekleştirdiği ziyarette AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, Turgutlu Belediyesi başkan yardımcısı Hakan Sezer, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti ve MHP Kadın Kolları başkanları ve üyeleri, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları ve partililer katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.