Subaşı Camii Cemaati’nden Başkan Şirin’e Teşekkür « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Subaşı Camii Cemaati’nden Başkan Şirin’e Teşekkür

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Subaşı Camii İmam Hatibi Murat Aytolon ve camii cemaatinin davetini geri çevirmeyerek misafirleri oldu.

Bu haber 03 Mart 2019 - 2:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediyesi olarak camiiye yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Şirin’e teşekkür ederek çiçek takdim eden İmam Hatibi Murat Aytolan ve camii cemaati Başkan Şirin’e çalışmalarında başarılar dilediler.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin Cuma Namazı sonrasında Subaşı Camii İmam Hatibi Murat Aytolon ve camii cemaatinin misafiri oldu. 30 yıllık meslek hayatı sonrasında emekli olduğunu hem bu mutlu gününü hem de camiye yapılan hizmetler için Belediye Başkanı Turgay Şirin’i davet ettiğini belirten Cami İmam Hatibi Aytolon “Değerli Belediye Başkanımız Turgay Şirin’e Subaşı Camii’ne yaptığı hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Kendisini buraya davet etmemizdeki amaçlardan biri de şahsım olarak 30 yıllık meslek hayatımı tamamladım ve emekliye ayrıldım. Bu mutluluğumuzu Başkanımız ile paylaşmak istedik. Sağolsun Başkanımız her zaman olduğu gibi bugün de yanımızda oldu. Ayrıca Subaşı Camii’nde görev yaptığım süre içerisinde Turgutlu Belediyesi olarak büyük destekleri oldu. Bunun için de teşekkür etmek istedik Allah yolunu bahtını açık etsin, çalışmalarında kolaylıklar versin” dedi.

Her Zaman Yanındayız

Camii İmam Hatibi Aytolon’a ve cemaate gösterdikleri ilgi için teşekkür ettiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Değerli hocamızın bizlerde yeri her zaman ayrı. Turgutlu Belediyesi olarak bugün olduğu gibi bundan sonra da camilerimizin eksiklerini giderme adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ayrıca hocamızın emekli olması ve duygusunu bizlerle paylaşmak istemesi de ayrı bir jest oldu. Kendisine bundan sonraki hayatından başarılar diliyorum. Ondan sonra göreve gelen genç İmam Hatip kardeşimize hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.