Serhat Orhan:”Başka hiç kimse plan, proje yapmasın. Biz geliyoruz ve yeniden yapacağız” « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Serhat Orhan:”Başka hiç kimse plan, proje yapmasın. Biz geliyoruz ve yeniden yapacağız”

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan adayı Mustafa Serhat Orhan, sanayi sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Bu haber 02 Mart 2019 - 1:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Fatih Sanayi Sitesini sokak sokak dolaşarak esnaflardan destek isteyen BBP adayı Mustafa Serhat Orhan, hangi iş, hangi meslek olursa olsun, aşk ile yapıldığı takdirde yorulunmayacağını söyledi.
Siyasi ve ticareri hayatında her zaman aşk ile çalıştığını ve bunun karşılığını hep aldığını belirten Serhat Orhan;”Turgutlumuza 10 yıl boyunca aşkla hizmet ettik ve bunun karşılığı olarak güzel ilçemize devasa yüzlerce proje kazandırdık. Başka hiç kimse bir plan, proje yapmasın. Biz geliyoruz ve yeniden yapacağız. Çünkü halkımız bizi tanıyor, biliyor ve güveniyor. Fatih Sanayi sitesinin sokaklarını karış karış gezdik. Buradaki esnaflarımız unutulmaktan, hizmet alamamaktan dolayı dert yanıyorlar. Bizler inşallah göreve geldğimizde bunların hepsini geçmişte olduğu gibi o mahalle, bu mahalle demeden hizmet götürüp çözeceğiz. Halkımız bize inanıyor”dedi.
Fatih Sanayi Sitesini ve Turgutlu’nun tüm mahallelerini gezeceklerini ve sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirten Orhan, Halkın gücü ile zafere ulaşacaklarını ifade etti.
BBp Adayı Mustafa Serhat Orhan’a, BBP İlçe Başkanı Hacı Ergin, Meclis Üyesi adayları, partili yöneticiler ve vatandaşlarda eşlik etti.
Esnafların çay davetlerini de kırmayan Orhan, seçim çalışmalarına çay molası vererek esnaflarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.