CUMHUR İTTİFAKI ADAYI TURGAY ŞİRİN’DEN GARAJ ESNAFINA ZİYARET « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI TURGAY ŞİRİN’DEN GARAJ ESNAFINA ZİYARET

Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı ve Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin, Turgutlu Otobüs Terminalini ziyaret ederek buradaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Bu haber 01 Mart 2019 - 16:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı ve Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin, Turgutlu Otobüs Terminalini ziyaret ederek buradaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı ve Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin, Turgutlu Otobüs Terminalindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Otobüs terminalinde bulunan işyerlerini tek tek ziyaret eden Turgay Şirin, daha sonra ise Turgutlu Sağlam Turizm Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ayhan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Çalışmalar hakkında Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı ve Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin’e bilgi veren Bülent Ayhan; “Turgay Şirin başkanımızdan 5 yıldır çalışıyoruz. Allah razı olsun kendisi bir dediğimizi iki yapmadı. Bize bir telefon kadar yakındı. Allah gönlünde ne varsa onu versin. Zaten bizim bir çok sevdiğimiz ağabeylerimiz, kardeşlerimiz Turgay abinin yanında. Bizim gönlümüzde Cumhur İttifakından yana, hayırlı uğurlu olsun. Turgay abiye biz 5 yıldır ne söylesek, ne istesek yerine getirildi. Allah çıktığı bu yolda muzaffer eylesin” dedi.

Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı ve Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin, “ilçemizdeki resmi kurum ve özel kuruluşlarla sürekli olarak dirsek temasında bulunuyoruz. Bizim için önemli noktalardan bir tanesi olan Turgutlu Otobüs Terminali esnaf ve yönetiminin bizim için yeri oldukça farklı. Bülent Ayhan başkanımızın da dediği gibi herkese bir telefon uzaklığındayız. Bugün bizleri burada ağırlayan başta Bülent Ayhan başkanımıza ve değerli yönetimine teşekkür ediyorum. İlçemizde yaptığımız hizmetlerimizin bundan sonra sadece Manisa Büyükşehir Belediyesiyle değil, Cumhur ittifakı ile Ankara’nın da gücünü arkamıza alarak daha da yukarılara çekeceğimizin altını çizmek isterim” dedi.

Cumhur İttifakı adayı ve Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in gerçekleştirdiği ziyarette AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanı Gürhan Bostan, AK Parti 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Turgutlu Belediyesi başkan yardımcısı Hakan Sezer, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları ve partililer katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.