Cumhur İttifakı Sahaya İndi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Cumhur İttifakı Sahaya İndi

Cumhur İttifakı adayı ve Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle başladı.

Bu haber 25 Şubat 2019 - 18:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Altay Mahallesi’nde esnaflarla kahvaltı programından biraraya gelen Şirin, Turgutlu’da yapmış oldukları hizmetleri ve yapacak oldukları projeleri anlattı.
Burada ki programının ardından, Fatih Sanayi Sitesi ve Erbiller esnafları ziyaret eden Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, yerel seçimlerde cumhur ittifakı ve kendisi için destek istedi.
Sanayi sitesi esnaflarından destek sözü alan Şirin, esnaflara müjde verdi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi tarafından yaklaşık 80 Milyon liraya mal olan battı çıktı kavşağının yan yollarının önümüzdeki Pazartesi günü açılacağını müjdesini verdi.
Turgutlu’da bir çok kazanın yaşandığı eski garaj kavşağı ve selvilitepe kavşağının ortadan kaldırarak battı çıktığı kavşağının hayata geçirildiğini anlatan Şirin, şunları söyledi:
“Fatih Sanayi sitemizde yapmış olduğumuz çalışmaları esnafımız biliyor. Burada yapmış olduğumuz alt yapı çalışması ile artık su baskınları ve taşkınlar yaşanmıyor. Daha önceki zamanlarda en ufak bir yağmurda esnaflarımız sıkıntı yaşıyordu. Şuan bu sıkıntıyı ortadan kaldırdık. Turgutlu’da daha önce bir çok kazanın yaşandığı iki kavşağımızı battı çıktı çalışmamız ile ortadan kaldırdık. Burada artık inşallah kaza haberleri duymayacağız. Önümüzdeki pazartesi günü de nasipse yan yolların açılışını yapacağız. Turgutlu halkımıza ve sanayi esnafımıza hayırlı olsun”dedi.
Başkan Şirin’e, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek, MHP İlçe Başkanı Gürhan Bostan, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti 22.Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.