Çetin Akın Hız Kesmiyor « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Çetin Akın Hız Kesmiyor

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın dün sabah Urganlı’da başladığı programını İbrahimci Parkı civarındaki kahveleri ziyaret ederek bitirdi. Son olarakta seçim lokalinde 2 projesini açıkladı.

Bu haber 25 Şubat 2019 - 18:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın, pazar sabah 10.00’da Urganlı’da bir düğün mevlidine meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte katıldı. Ardından Urganlı’da kıraathane ve esnaf ziyaretlerine devam Çetin Akın saat 14.00’te başlayan Urganlıspor’un maçını takip etti. Buradan Turgutlu’ya hareket eden Çetin Akın Irlamaz Spor Tesislerine giderek İstasyonaltıspor’un maçını izledi. Maç çıkışı Kervanyolu’üzerinde bulunan bazı kıraathaneleri ve esnafları dolaşan Çetin Akın daha sonra seçim lokaline geçerek kadınlarla bir araya geldi.

“İhaleleri canlı yayınlayacağım. 3 Ayda 1 belediye bilançosunu açıklayacağım.”

Seçim lokalinde kadınlarla bir araya gelen Çetin Akın şeffaf bir yönetim anlaşıyla yola çıktıklarını belirterek: “Turgutlu Belediyesini şeffaf bir yönetim anlayışıyla yöneteceğiz. Belediye ihalelerini sosyal medyadan belediyenin hesaplarından canlı olarak yayınlayacağım. 3 Ayda 1’de belediye ne durumda ne kadar borcu var ne kadar geliri var bilançosunu açıklayacağım. Biz Turgutlu’yu birlikte yöneteceğiz.”dedi. Kadınlara projelerini anlatan Akın önerileri aldı, desteklerini istedi.

Alankuyu’da coşkulu karşılama

Akın akşam programında ise Alankuyu, Çatalçeşme, İbrahimci Parkı ve çevresinde yer alan kıraathaneler ile esnaflara ziyaretler gerçekleştirdi. Özellikle Alankuyu’da Çetin Akın’a coşkulu bir karşılama düzenlendi. Akın’a çiçekler verilirken “Çetin Başkan” tezahüratları yapıldı. Akın vatandaşlarla tek tek el sıkışıp selam verdi desteklerini istedi.

Seçim lokalinde 2 proje açıklayarak programı bitirdi

Millet İttifakı Seçim bürosuna dönen meclis adayları ve partililere 2 proje açıklayan Çetin Akın pazar günü programını da bitirdi.

Canlı Hayvan Pazarı

Atatürk Mahallesi (9.mıntıka9 1982 ada 15726m2 alan üzerine 200 adet büyükbaş için 2000m2 kapalı, 100 adet büyükbaş için 500m2 açık, konaklama ve satış alanı ile 1000 adet küçükbaş için 2000m2 kapalı, 200 adet küçükbaş için 300m2 açık konaklama ve satış alanı bulunmaktadır. Ayrıca misafirhane, yemekhane, mescid, idari bina, kafeterya ve genel tuvaletler mevcuttur.

Fuar Alanı Projesi

Yedieylül Mahallesi 2785 Ada 1 Parsel 45000m2 alan üzerine tasarlanmış geniş peyzaj alanına sahip aktivite alanıdır. İçerisinde açık otopark, dev akvaryum, yerel zanaatkarlar için satış büfeleri, motokros sahası, tekerlekli paten sahaları, bisiklet kroskontrisi, çocuk oyun alanları, mescid bulunmaktadır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.